Hacıilyas Mah. Menteşe Cad. No:38 Milas Muğla adresinde mukim Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.   kullanıcıların  https://www.uzunyuva.com.tr/ (“Websitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. ile paylaşımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi, bebek/çocuk yaşı gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. , alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! Membra’ya verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.

Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. , Kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir.

Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, AdanZye Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir. Kullanıcı, www.adanzye.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. ‘nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilecektir. SMS üyeliğinden ayrılmak içinse, üye girişi yapılarak “Hesabım” sayfasındaki bülten ayarları kısmı kullanılabilecektir.

Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti. , kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Her kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.