Teslimat

  • Ödemenizin onaylanmasının ardından en geç 3 gün içinde ürününüz kargoya verilir ve kargo bilgisi tarafınıza iletilir.
  • Alıcı, Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.‘nin çalışmakta olduğu kargo şirketinin kuryesinden ürünü imza ile teslim alır. Taşımada meydana gelebilecek olası sorunlar için Alıcı, kargo kuryesinin şahitliğinde ürünün sağlam olmadığını belgeleyen bir tutanak tutturmalıdır. Aksi halde Şirketin göndermiş olduğu ürünü sağlam bir şekilde teslim aldığını onaylar. Bu işlemlerden sonra Alıcı, Uğur Özen Mühendislik Ltd. Şti.’ni ve kargo şirketini, ürünün teslimatı ile ilgili sorumlu tutmamayı ve tazminat talep etmemeyi peşinen kabul ve taahhüt eder.

İade

Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade koşulları şu şekildedir:

  • İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası, Kargo payı dahil edilmeden kesilmelidir.
  • İade işlemleri genel olarak 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Ücret iadesi, kargo giderleri düşüldükten sonra adınıza açılmış bir banka hesabına yatırılacaktır. Banka masrafları tarafınıza ait olacaktır.
  • Fatura bilgilerimiz: 
    Uğur Özen Müh. Taah. Tar. Ürün Nak. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti., Hacıilyas Mah. Menteşe Cad. No:38 Milas Muğla, Milas VD No: 8860464823